Založení nové firmy

již od 16.900 Kč

Založíme Vám na klíč podle vašich požadavků společnost s ručením omezeným (s.r.o.), akciovou společnost (a.s), rychle, levně – viz. ceník a plně profesionálně formou asistence nebo na základě plné moci.

Tímto způsobem se vyvarujete zklamání z odmítnutí Vašeho návrhu na zápis nové společnosti z důvodů možných chyb, ušetříte spoustu času studováním právních předpisů a „obíhání“ úřadů a v první řadě vypisování složitých formulářů. Při založení firmy s VIPADD, Vám něco podobného nehrozí. Díky nám můžete začít vydělávat okamžitě.

Výhody založení společnosti:

  1. vlastní název
  2. počet jednatelů, který potřebujete
  3. počet společníků, který potřebujete
  4. vlastní výši základního kapitálu
  5. sídlo, které chcete
  6. vyberete si potřebné předměty podnikání

Co vás čeká při založení firmy vlastními silami?

  • měsíc práce obíhání úřadů a vyplňováním formulářů (dle Světové banky je průměrná délka založení obchodní společnosti dokonce okolo 40 dní)
  • čeká Vás asi 10 návštěv na osmi různých úřadech a institucích
  • budete muset doložit téměř 20 formulářů, potvrzení, výpisů, žádostí a návrhů do Obchodního rejstříku
  • každá chyba, kterou při vyplňování dokumentů uděláte, Vám celý proces založení firmy prodlouží

Pokud nechcete čekat na IČ, potřebujete ihned podnikat máme právě pro Vás variantu rychlejší a to ready made společnost. Stačí si vybrat z našeho seznamu založených společností a kontaktovat nás.

K založení firmy nové nezapomeňte, že potřebujete sídlo. Je to požadavek, který ukládá zákon! V naší nabídce si můžete vybrat z mnoha Prah, kde sídlo umístit . V balíčku založení firmy + sídlo je hned cena přijatelnější. Nezapoměňte, že každý ponikatel musí mít vedené účetnictví a my můžeme tuto starost převzít za Vás – více v sekci: služby – vedení účetnictví.

A u nás jako bonus získáte garanci zápisu do obchodního rejstříku.

Podnikání okamžitě = podívejte se na náš aktuální seznam ready made společností. Proč ready made ? Více zde.

 

Facebook