Vedení účetnictví

Vedení účetnictví potřebuje každý podnikatel, ať už má 5 faktru měsíčně, anebo 30. Nabízíme nejen účetnictví firmám, ale i vedení daňové evidence pro OSVČ. Pomůžeme Vám s vedením účetnictví i  zpracování mezd.

S námi je podnikání koníčkem, administrativní starosti, hlídání termínů, jednání s úřady jsou pro nás každodenní rutinou.

Při vedení účetnictví kontrolujeme správnost a věcnost účetních dokladů.

Vedení účetnictví zahrnuje mimo jiné vedení účetního deníku a pokladní knihy, které jsou Vám na konci účetního období předány v tištěné podobě spolu s veškerými doklady. Má-li společnost v držení dlouhodobý hmotný majetek, zajistíme výpočet odpisů pro jednotlivé roky.

K vedení účetnictví používáme  prostory kanceláře a zajišťujeme i archivaci dokladů, vyřizujeme schůzky s úřady. Cílem je spokojenost klientů, diskrétnost a přesnost. Zaměřujeme se především na vedení účetnictví malým a středním firmám a drobným podnikatelům všech oborů.

Klienti k nám chodí s obavou, kolik je vedení účetnictví bude stát, ale odchází mile překvapeni, když zjistí, že účetní služby se dají pořídit za rozumnou cenu.

 

Kontaktujte nás a uvidíte, že vedení účetnictví se nemusíte bát.

Facebook